Facebook Brož+Havránek

KAMEROVÉ SYSTÉMY

Kamery

Dodáváme barevné kamery s různými citlivostmi a použitím. Výběr správných kamer je řešen podle konkrétních světelných a klimatických podmínek, požadované výstupní kvality, způsobu nahrávání a přenosu signálu.

Navrhneme Vám vždy to nejvýhodnější řešení pro monitorování střeženého objektu včetně CCTV uzavřeného okruhu.

Dodáváme ucelené instalace zahrnující vnitřní i venkovní kamery, miniaturní a skryté kamery, průmyslové monitory, povětrnostní kryty a veškeré další komponenty pro spolehlivý provoz kamerových systémů.

Záznamová zařízení

V případě potřeby záznamu instalujeme analogové nebo digitální videorekordéry. Dodávané zařízení ukládá až několik dnů vysoce kvalitního záznamu. Záznamenávat lze nepřetržitě, podle časového plánu, případně v okamžiku pohybu ve střeženém prostoru.

Záznamová zařízení je možné připojit k počítačové síti a sledovat tak obraz například i po internetu.27.11.2017

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

PONDĚLÍ:  8:30 - 13:30
ÚTERÝ:     ZAVŘENO
STŘEDA:   8:30 - 15:30
ČTVRTEK: ZAVŘENO
PÁTEK:     8:30 - 11:30

více...

11.10.2017

JB-EXT-TH-B / R Sběrnicový / bezdrátový externí teploměr

Sběrnicový / bezdrátový teploměr se využije ve vnějším nebo klimaticky náročném prostředí. V aplikaci MyJABLOTRON je možné vykreslit graf teplot, nastavit notifikace teplot nebo spínání PG při dosažení určité teploty.
Teploměr je určený pro ústředny systému JABLOTRON 100. Měří interní teplotu nebo lze připojit externí teplotní snímač (JB-TS-PT1000), u kterého je rozsah měřených teplot -50 °C až +200 °C.

11.10.2017

JI-112C IP kamera

vnitřní/venkovní 2MP - BULLET

Videoverifikační kamery poskytují uživateli a PCO vizuální potvrzení toho, co bylo příčinou poplachu a co se v objektu děje. Při jakékoliv události pořídí záznam automaticky, uživatel je tak v obraze, když se něco stane.

11.10.2017

JI-111C IP kamera

vnitřní/venkovní 2MP - DOME

Videoverifikační kamery poskytují uživateli a PCO vizuální potvrzení toho, co bylo příčinou poplachu a co se v objektu děje. Při jakékoliv události pořídí záznam automaticky, uživatel je tak v obraze, když se něco stane.

10.07.2017

UKONČENÍ PRODEJE

V následujících měsících dojde k ukončení prodeje detektorů hořlavých plynů JA-180G,JA-80G a GS-130z důvodu vypršení certifikace CE.

Servis bude zajištěn ještě pět let po doprodeji výrobků.

V prodeji zůstává detektor GS-133.

Na skladě jsou zatím všechny produkty – do vyprodání zásob.

Logo Hodnocení práce

Počet návštěv: 441184
On-line uživatelů: 0