Facebook Brož+Havránek

Informace

Tradiční český výrobce alarmů Jablotron dnes zahájil provozování vlastního Bezpečnostního centra. Pod jednou značkou tak nabídne nejen produkty, ale i služby související s ochranou majetku a zdraví. Završil tak restrukturalizaci holdingu započatou loni, kdy investoval do nákupu předních poskytovatelů služeb pultu centrální ochrany, společností SV-Agency a Jablosec (dříve divize ADT Security Center společnosti Tyco International), které k dnešku fúzovaly do společnosti JABLOTRON SECURITY.

„Našim cílem je nabídnut zákazníkovi kompletní ochranu. To znamená nejen důmyslnou techniku, ale i kvalitní a spolehlivé služby od jasně definovaného a spolehlivého dodavatele,“ říká Dalibor Dědek, ředitel holdingu Jablotron.

V Česku se v této oblasti jedná o unikátní propojení výroby a poskytování následných služeb pod jednou značkou.

Jablotron má v České republice síť téměř 3 tisíc certifikovaných montérů alarmů. Jeho Bezpečnostní centrum bude od začátku střežit více než 16 tisíc budov včetně domácností, podnikatelských prostor, institucí a úřadů. Výjezd v případě poplachu poskytuje více než stovka spolupracujících regionálních zásahových agentur.

JABLOTRON SECURITY a. s. má 183 zaměstnanců a v tuto chvíli střeží více než 16 000 objektů, z nichž se přibližně 75 % nachází v Praze a okolí. Společnost vznikla v listopadu fúzí sloučením společnosti JABLOSEC s.r.o. se společností SV-AGENCY a. s. a následním přejmenováním SV-AGENCY na JABLOTRON SECURITY. Obrat společností SV-Agency a Jablosec činil v roce 2010 dohromady 204 milionů Kč.

http://www.celkovaochrana.cz/

17.01.2019

Nový systém JABLOTRON 100+

Větší - širší - chytřejší


více...

27.11.2017

ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY

PONDĚLÍ:  8:30 - 13:30
ÚTERÝ:     ZAVŘENO
STŘEDA:   8:30 - 15:30
ČTVRTEK: ZAVŘENO
PÁTEK:     8:30 - 11:30

více...

11.10.2017

JB-EXT-TH-B / R Sběrnicový / bezdrátový externí teploměr

Sběrnicový / bezdrátový teploměr se využije ve vnějším nebo klimaticky náročném prostředí. V aplikaci MyJABLOTRON je možné vykreslit graf teplot, nastavit notifikace teplot nebo spínání PG při dosažení určité teploty.
Teploměr je určený pro ústředny systému JABLOTRON 100. Měří interní teplotu nebo lze připojit externí teplotní snímač (JB-TS-PT1000), u kterého je rozsah měřených teplot -50 °C až +200 °C.

11.10.2017

JI-112C IP kamera

vnitřní/venkovní 2MP - BULLET

Videoverifikační kamery poskytují uživateli a PCO vizuální potvrzení toho, co bylo příčinou poplachu a co se v objektu děje. Při jakékoliv události pořídí záznam automaticky, uživatel je tak v obraze, když se něco stane.

11.10.2017

JI-111C IP kamera

vnitřní/venkovní 2MP - DOME

Videoverifikační kamery poskytují uživateli a PCO vizuální potvrzení toho, co bylo příčinou poplachu a co se v objektu děje. Při jakékoliv události pořídí záznam automaticky, uživatel je tak v obraze, když se něco stane.

Logo Hodnocení práce

Počet návštěv: 447706
On-line uživatelů: 1